Koriolimpia: íme az eredmények

Február 10-én hat csoportban rendeztük meg a döntőt, 3-4. osztályos korosztályban a lányok és a vegyes csapatok, 5-6. osztályos korosztályban a fiúk, a lányok és a vegyes csapatok, míg a 7-8. osztályos korosztályban a vegyes összetételű csapatok versenyeztek a helyezésekért.

A díjakat Hiesz György polgármester, Kévés Tamás alpolgármester és Juhász Péter, a Gyöngyösi Sportfólió Kft. ügyvezető igazgatója adta át. A Gyöngyösi Sportfólió Kft-n kívül három helyi vállalkozás is támogatta a koriolimpiát, s nekik köszönhetően a gyerekek jégpályára, strandra, játszóházba, állatkertbe és moziba látogathatnak majd el nyereményként. A verseny nagyon jó hangulatban telt, és egy benevezett csapat sem távozott üres kézzel a Gyöngyösi Jégpályáról.

A döntő eredménye:
3-4. osztályos korosztály
Lány csapat:
II. helyezett:
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola (Andó Emese, Kovács Enikő, Leskó Katica, Rádli Amira, Kondás Panna, Tóth Hanna, felkészítő tanár: Pongrácz Gáborné)
I. helyezett: II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola (Czakó Linett, Czene Petra, Farkas Brigitta, Kosztya Eszter, Kis Kiara, Várkonyi Lili, felkészítő tanár: Varga Gábor)

Vegyes csapat:
III. helyezett: Arany János Általános Iskola (Demeter dóra, Rajna Virág, Kis Alina, Szabó Péter, Fáczán Áron, Tóth Lilla, felkészítő tanár: Kosler Gabriella)
II. helyezett: II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola (Bognár Linda, Deák Emília, Szűcs Zita, Hortolányi Áron, Varga Botond, Gutschker Dennis, felkészítő tanár: Farkas Judit)
I. helyezett: Kálváriaparti Általános Iskola (Jobbágy Napsugár, Jeszenszki Petra, Hegedűs Vivien, Landor Balázs, Rajna Olivér, Győri Barnabás, felkészítő tanár: Szőllősi Gabriella)

5-6. osztályos korosztály
Fiú csapat:
I. helyezett:
Berze Nagy János Gimnázium (Fenyő Ákos, Budai Zsombor, Márta Máté, Radnai Kristóf, Vári Benedek, Budai Bálint, felkészítő tanár: Vályi-Nagy Csilla)

Lány csapat:
II. helyezett: Arany János Általános Iskola (Urbán Flóra, Paziczky Petra, Kácsor Petra, Farkas Réka, Tömöri Anna, Bozó Kinga, felkészítő tanár: Kosler Gabriella)
I. helyezett: Berze Nagy János Gimnázium (Szántó Gréta, Szántó Szonja, Szántó Dorottya, Varga Anna, Őzse Luca, Szűcs Emília, felkészítő tanár: Vályi-Nagy Csilla)

Vegyes csapat:
III. helyezett: Arany János Általános Iskola (Babus Vince, Rajna Döme, Skultéti Emili, Bunkóczi Gergő, Bengyel Barbara, Szabó Gergely, felkészítő tanár: Kosler Gabriella)
II. helyezett: II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola (Farkas Emese, Császár Luca, Csefán Réka, Náday Domonkos, Radnai András, Pető Kende, felkészítő tanár: Varga Gábor)
I. helyezett: Berze Nagy János Gimnázium (Őzse Luca, Szűcs Emília, Varga Anna, Budai Bálint, Vári Benedek, Radnai Kristóf, felkészítő tanár: Vályi-Nagy Csilla)

7-8. osztályos korosztály
Vegyes csapat:
III. helyezett:
Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola (Árvai Anett, Munkácsi Eszter, Szajcz Viktória, Besze Nándor, felkészítő tanár: Zilahi-Szabó Edit)
II. helyezett: Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola (Palócz Boglárka, Török Eszter, Szabó Márk, Váradi Dominik, Berta Szabolcs)
I. helyezett: II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola (Balogh Péter, Kovács Kíra, Rausch Zsófia, Csikós Luca, Radnai András, Miksi Zoltán, felkészítő tanár: Kecskés Barbara)


Sok-sok kép a Koriolimpiáról a Facebook-oldalunkon

Közzétette: Gyöngyösi Jégpálya – 2018. február 12.

Megosztás / Kedvelés
Share